KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15249425
nr 1524 9425
Engelbert Bertel-Nordström
(1884-1967), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -66. Olja på duk, 45x54 cm, yttermått inklusive ram: 63x72 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 februari 2023
kl 20:14:16
27/2 19:17:23
Engelbert Bertel-Nordström
Läs mer om Engelbert Bertel-Nordström